Partits 25/01/20 – 26/01/20

Els partits que es disputaran aquest cap de setmana són:

BENJAMI D

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEATC HOSPITALENSE A

  • Grup D Jornada 10 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 25/01/20 - 09:00 Horario
  • Resultado

ALEVI C

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEPª BARC. CINC COPES H

  • Grup 8 Jornada 13 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 25/01/20 - 09:45 Horario
  • Resultado

BENJAMI C

FUNDACIO P. CE JUPITER EU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 5 Jornada 13 Jornada
  • CEM JUPITER Campo
  • 25/01/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI B

C.E. XALOC AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup B Jornada 10 Jornada
  • COL·LEGI XALOC Campo
  • 25/01/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

PROMESAS

C.E. PUBILLA CASAS AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup B Jornada 10 Jornada
  • MPAL. PUBILLA CASAS Campo
  • 25/01/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEFUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA E

  • Grup 7 Jornada 13 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 25/01/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI A

C.E. LES CORTS BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup C Jornada 10 Jornada
  • CEM ARISTIDES MAILLOL Campo
  • 25/01/20 - 10:30 Horario
  • Resultado

ALEVI A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEC.E. PUBILLA CASAS A

  • Grup 5 Jornada 14 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 25/01/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

ALEVI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEF.C. MARTINENC J

  • Grup 9 Jornada 13 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 25/01/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

CADET B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS B

  • Grup 17 Jornada 13 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 25/01/20 - 12:30 Horario
  • Resultado

FUTBOL INCLUSIVO

F.C. LEVANTE LAS PLANASU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup B Jornada 8 Jornada
  • MPAL. LEVANTE LAS PLANAS Campo
  • 25/01/20 - 12:30 Horario
  • Resultado

JUVENIL B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEVILA OLIMPICA CLUB ESP. C

  • Grup 19 Jornada 13 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 25/01/20 - 14:30 Horario
  • Resultado

INFANTIL B

AF VETERANS DE CATALUNYA AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 26 Jornada 13 Jornada
  • CEM ARISTIDES MAILLOL Campo
  • 25/01/20 - 14:45 Horario
  • Resultado

CADET A

F.C. CAN BUXERES DU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 18 Jornada 13 Jornada
  • MPAL. CAN BUXERES Campo
  • 25/01/20 - 17:15 Horario
  • Resultado

JUVENIL NACIONAL

R.C.D. ESPANYOL BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 7 Jornada 19 Jornada
  • CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE Campo
  • 25/01/20 - 18:30 Horario
  • Resultado

VETERANS A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEU.D. LOURDES A

  • Grup D2 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 26/01/20 - 08:00 Horario
  • Resultado

VETERANS B

V. MIRASOLU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup D3 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. MIRASOL Campo
  • 26/01/20 - 08:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI A

Pª BARC. CINC COPES DU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 6 Jornada 13 Jornada
  • MPAL. PARC CATALANA Campo
  • 26/01/20 - 09:00 Horario
  • Resultado

INFANTIL A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEPENYA BARC. COLLBLANC SANTS AE A

  • Grup 2 Jornada 14 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 26/01/20 - 10:15 Horario
  • Resultado

AMATEUR A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEATLETIC JUNIOR FC A

  • Grup 3 Jornada 18 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 26/01/20 - 12:15 Horario
  • Resultado

AMATEUR FEMENI

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEC.D. FONTSANTA-FATJO C

  • Grup 2 Jornada 13 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 26/01/20 - 14:15 Horario
  • Resultado