Partits 29/02/20 – 01/03/20

Els partits que es disputaran aquest cap de setmana són:

ALEVI A

FUNDACIÓ P.E. EUROPA BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 5 Jornada 18 Jornada
  • MPAL. L'ÀLIGA Campo
  • 29/02/20 - 09:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI C

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGECONGRÉS CLUB ESP. C

  • Grup 5 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 29/02/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGECEE. COLLBLANC - LA TORRASSA A

  • Grup A Jornada 3 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 29/02/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI B

F.C. CAN BUXERES - PB L'HOSPITALET CU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup A Jornada 3 Jornada
  • MPAL. CAN BUXERES Campo
  • 29/02/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI D

FE. L'HOSPITALET ATLETIC FU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup C Jornada 3 Jornada
  • MPAL. PROVENÇANA Campo
  • 29/02/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEFUNDACIÓ FUTBOL BADALONA H

  • Grup 6 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 29/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

PROMESAS

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEC.E. PUBILLA CASAS A

  • Grup A Jornada 3 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 29/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

ALEVI B

DIAGONAL CLUB ESP. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 9 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. DE VALLVIDRIERA Campo
  • 29/02/20 - 12:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI B

MONTAÑESA, C.F. CU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 7 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. NOU BARRIS Campo
  • 29/02/20 - 12:15 Horario
  • Resultado

CADET B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEATLETIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B

  • Grup 17 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 29/02/20 - 12:30 Horario
  • Resultado

ALEVI C

SISTRELLS C.F. BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 8 Jornada 17 Jornada
  • ZEM CAN CABANYES Campo
  • 29/02/20 - 12:30 Horario
  • Resultado

JUVENIL B

STOITCHKOV BARCELONA C.F. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 19 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. TEIXONERA Campo
  • 29/02/20 - 13:00 Horario
  • Resultado

INFANTIL A

MARTINENC, F.C. CU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 2 Jornada 18 Jornada
  • CEM. GUINARDÓ Campo
  • 29/02/20 - 15:00 Horario
  • Resultado

VETERANS A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEUD. ANDALUCIA

  • Grup D2 Jornada 21 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 01/03/20 - 08:00 Horario
  • Resultado

VETERANS B

AT. VALLESU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup D3 Jornada 21 Jornada
  • MPAL. PRIMER DE MAIG Campo
  • 01/03/20 - 08:00 Horario
  • Resultado

INFANTIL B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGELA SALLE BONANOVA, C.E. B

  • Grup 26 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 01/03/20 - 10:15 Horario
  • Resultado

JUVENIL NACIONAL

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 7 Jornada 23 Jornada
  • MPAL. CAN PEIXAUET Campo
  • 01/03/20 - 11:45 Horario
  • Resultado

AMATEUR FEMENI

ATLETIC PRAT DELTA C.F. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 2 Jornada 17 Jornada
  • CEM JULIO MENDEZ Campo
  • 01/03/20 - 12:00 Horario
  • Resultado

AMATEUR A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGESANT JOAN DESPI, U.E. A

  • Grup 3 Jornada 22 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 01/03/20 - 12:15 Horario
  • Resultado

CADET A

BUFALA, C.F. BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 18 Jornada 17 Jornada
  • ZEM BUFALA Campo
  • 01/03/20 - 13:00 Horario
  • Resultado

AMATEUR B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGELA COSECHA, F.C. A

  • Grup 17 Jornada 18 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 01/03/20 - 14:30 Horario
  • Resultado

Partits 15/02/20 – 16/02/20

Els partits que es disputaran aquest cap de setmana són:

FUTBOL INCLUSIVO

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEC.B. TERLENKA

  • Grup B Jornada 10 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 15/02/20 - 09:00 Horario
  • Resultado

ALEVI C

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEE.F. PONT MARINA A

  • Grup 8 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 15/02/20 - 09:45 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEATC. HOSPITALENSE A

  • Grup A Jornada 2 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 15/02/20 - 10:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI D

C.E. LES CORTS BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup C Jornada 2 Jornada
  • IME ARISTIDES MAILLOL Campo
  • 15/02/20 - 10:15 Horario
  • Resultado

BENJAMI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEFUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C

  • Grup 7 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 15/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGES.E. MERCAT NOU MAGORIA A

  • Grup A Jornada 2 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 15/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

ALEVI A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGECAN VIDALET, C.F. B

  • Grup 5 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 15/02/20 - 12:30 Horario
  • Resultado

ALEVI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGESANT IGNASI, C.E. B

  • Grup 9 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 15/02/20 - 12:30 Horario
  • Resultado

INFANTIL B

HAILUKONG BARCELONA, C.F. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 26 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. VALL D'HEBRON Campo
  • 15/02/20 - 13:00 Horario
  • Resultado

PROMESAS

CEE. COLLBLANC - LA TORRASSA AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup A Jornada 2 Jornada
  • MPAL. PUIG I GAIRALT Campo
  • 15/02/20 - 13:00 Horario
  • Resultado

CADET B

L'HOSPITALET, C.E. DU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 17 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. L'HOSPITALET Campo
  • 15/02/20 - 14:30 Horario
  • Resultado

CADET A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEFUNDACIÓ P. CE. JÚPITER F

  • Grup 18 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 15/02/20 - 14:30 Horario
  • Resultado

BENJAMI C

FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA GU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 5 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. MONTIGALA Campo
  • 15/02/20 - 15:00 Horario
  • Resultado

AMATEUR B

LA SALUT PERE GOL AE. BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 17 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. PERE GOL Campo
  • 15/02/20 - 17:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI A

L'HOSPITALET, C.E. EU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 6 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. L'HOSPITALET Campo
  • 15/02/20 - 18:00 Horario
  • Resultado

VETERANS A

V. LLIÇA D'AVALLU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup D2 Jornada 20 Jornada
  • MPAL. LLIÇA D'AVALL Campo
  • 16/02/20 - 08:00 Horario
  • Resultado

VETERANS B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEVRCF. VALLBONA

  • Grup D3 Jornada 20 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 16/02/20 - 08:00 Horario
  • Resultado

INFANTIL A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEPª BARC. ANGUERA A

  • Grup 2 Jornada 17 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 16/02/20 - 10:15 Horario
  • Resultado

AMATEUR A

ESPLUGUENC, C.F.A. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 3 Jornada 21 Jornada
  • MPAL. SALT DE PI Campo
  • 16/02/20 - 12:00 Horario
  • Resultado

JUVENIL NACIONAL

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGECORNELLA, U.D. SAD B

  • Grup 7 Jornada 22 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 16/02/20 - 12:30 Horario
  • Resultado

AMATEUR FEMENI

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGESANT VICENÇ H. - AT. VICENTI ESCOLA A

  • Grup 2 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 16/02/20 - 15:00 Horario
  • Resultado

JUVENIL B

NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL DU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 19 Jornada 16 Jornada
  • CLUB MEILAND - FUNDACIÓN MARCET Campo
  • 16/02/20 - 16:00 Horario
  • Resultado

TECNIFICACIÓ

  • Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 16/02/20 - 17:00 Horario
  • Resultado

Partits 08/02/20 – 09/02/20

Els partits que es disputaran aquest cap de setmana són:

CADET A

MERCAT NOU MAGORIA, S.E. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 18 Jornada 15 Jornada
  • CAMP DE FUTBOL ENERGIA Campo
  • 08/02/20 - 08:30 Horario
  • Resultado

ALEVI A

ESCOLA F. GAVA, C. EU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 5 Jornada 16 Jornada
  • ZEM CAN TORELLÓ Campo
  • 08/02/20 - 09:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI D

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEF.E. L'HOSPITALET AT. E

  • Grup C Jornada 1 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 08/02/20 - 09:00 Horario
  • Resultado

ALEVI C

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGESANTA EULALIA, C.F. B

  • Grup 8 Jornada 15 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 08/02/20 - 09:45 Horario
  • Resultado

PROMESAS

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEF.C. CAN BUXERES B

  • Grup A Jornada 1 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • AJORNAT Horario
  • Resultado

PREBENJAMI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEC.E.L'HOSPITALET A

  • Grup A Jornada 1 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 08/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

ALEVI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G

  • Grup 9 Jornada 15 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 08/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI A

SISTRELLS, C.F. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 6 Jornada 15 Jornada
  • ZEM CAN CABANYES Campo
  • 08/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI A

F.C. CAN BUXERES - P.B. L'HOSPITALET CU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup A Jornada 1 Jornada
  • MPAL. CAN BUXERES Campo
  • 08/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

FUTBOL INCLUSIVO

ADISGA - SPORTING GAVAU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup B Jornada 9 Jornada
  • MPAL. CAN TINTORER Campo
  • 08/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

JUVENIL B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGELEVANTE LAS PLANAS, F.C. C

  • Grup 19 Jornada 15 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 08/02/20 - 12:30 Horario
  • Resultado

CADET B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGESANT MARTI - CONDAL, F.C. B

  • Grup 17 Jornada 15 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 08/02/20 - 14:30 Horario
  • Resultado

INFANTIL B

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA CU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 26 Jornada 15 Jornada
  • MPAL. CAN PEIXAUET Campo
  • 08/02/20 - 16:00 Horario
  • Resultado

JUVENIL NACIONAL

SANT ANDREU, U.E. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 7 Jornada 21 Jornada
  • MPAL. NARCIS SALA Campo
  • 08/02/20 - 17:30 Horario
  • Resultado

VETERANS A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEV. GLADIADOR

  • Grup D2 Jornada 19 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 09/02/20 - 08:00 Horario
  • Resultado

VETERANS B

V. VILANOVAU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup D3 Jornada 19 Jornada
  • MPAL. VILANOVA V Campo
  • 09/02/20 - 08:00 Horario
  • Resultado

AMATEUR B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEPIFERRER, AT. A

  • Grup 17 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 09/02/20 - 10:20 Horario
  • Resultado

BENJAMI C

SISTRELLS, C.F. DU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 5 Jornada 15 Jornada
  • ZEM CAN CABANYES Campo
  • 09/02/20 - 11:00 Horario
  • Resultado

AMATEUR A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEMARIANAO POBLET, U.D. A

  • Grup 3 Jornada 20 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 09/02/20 - 13:00 Horario
  • Resultado

INFANTIL A

HORTA, U. AT. BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 2 Jornada 16 Jornada
  • MPAL. HORTA Campo
  • 09/02/20 - 14:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGESISTRELLS, C.F. B

  • Grup 7 Jornada 15 Jornada
  • MPAL. FEIXA LLARGA Campo
  • 09/02/20 - 15:15 Horario
  • Resultado

AMATEUR FEMENI

VALLIRANA, C.F. AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 2 Jornada 15 Jornada
  • MPAL. DE VALLIRANA Campo
  • 09/02/20 - 17:00 Horario
  • Resultado