(Castellano) Partidos 21/12/19 – 22/12/19

Els partits que es disputaran aquest cap de setmana són:

BENJAMI C

VILA OLIMPICA CLUB ESP.GU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 5 Jornada 10 Jornada
  • CEM. CLOT DE LA MEL Campo
  • 21/12/19 - 09:30 Horario
  • Resultado

BENJAMI D

CIUDAD COOPERATIVAU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • AMISTÓS Jornada
  • MPAL.DANI JARQUE Campo
  • 21/12/19 - 09:30 Horario
  • Resultado

ALEVI C

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEFUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA E

  • Grup 8 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 21/12/19 - 09:45 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI B

C.F.DON BOSCO BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup B Jornada 7 Jornada
  • MPAL.PUBILLA CASAS Campo
  • 21/12/19 - 10:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEESCOLA E.BRAFA A

  • Grup 7 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 21/12/19 - 11:00 Horario
  • Resultado

PROMESAS

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEATC.HOSPITALENSE A

  • Grup B Jornada 7 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 21/12/19 - 11:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI A

F.E.L'HOSPITALET AT.BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup C Jornada 7 Jornada
  • MPAL.PROVENÇANA Campo
  • 21/12/19 - 11:00 Horario
  • Resultado

FUTBOL INCLUSIVO

U.E.SITGESU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup B Jornada 6 Jornada
  • MPAL.AIGUADOLÇ Campo
  • 21/12/19 - 12:00 Horario
  • Resultado

INFANTIL A

CATALONIA, U.B.BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 2 Jornada 11 Jornada
  • CEM.MUNDET Campo
  • 21/12/19 - 12:15 Horario
  • Resultado

ALEVI A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEESPLUGUENC, C.F.A

  • Grup 5 Jornada 11 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 21/12/19 - 12:30 Horario
  • Resultado

ALEVI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGECATALONIA, U.B.D

  • Grup 9 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 21/12/19 - 12:30 Horario
  • Resultado

CADET A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEDAUMAR CLUB A

  • Grup 18 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 21/12/19 - 15:30 Horario
  • Resultado

JUVENIL NACIONAL

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEBADALONA, C.F.A

  • Grup 7 Jornada 16 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 21/12/19 - 18:00 Horario
  • Resultado

AMATEUR B

SANT IGNASI, C.E.BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 17 Jornada 11 Jornada
  • COL·LEGI SANT IGNASI Campo
  • 21/12/19 - 19:00 Horario
  • Resultado

VETERANS A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEVCS.TROYA

  • Grup D2 Jornada 14 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 22/12/19 - 08:00 Horario
  • Resultado

CADET B

CATALONIA, U.B.FU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 17 Jornada 10 Jornada
  • CEM.MUNDET Campo
  • 22/12/19 - 10:00 Horario
  • Resultado

INFANTIL B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGEATLETIC LA PALMA A.E.A

  • Grup 26 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 22/12/19 - 10:15 Horario
  • Resultado

AMATEUR A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGECUBELLES, C.F.A

  • Grup 3 Jornada 15 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 22/12/19 - 12:15 Horario
  • Resultado

BENJAMI A

SANT ANDREU, U.E.GU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 6 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.NARCIS SALA Campo
  • 22/12/19 - 14:15 Horario
  • Resultado

AMATEUR FEMENI

SANT VICENÇ ASSOC.ESPORTIVA AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 2 Jornada 10 Jornada
  • MPAL. DE LA GUARDIA Campo
  • 22/12/19 - 18:00 Horario
  • Resultado

JUVENIL B

FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA CORNELLA BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 19 Jornada 10 Jornada
  • MPAL. DE CORNELLA Campo
  • 22/12/19 - 20:00 Horario
  • Resultado

Partits 14/12/19 – 15/12/19

Els partits que es disputaran aquest cap de setmana són:

BENJAMI B

CAN BUXERES, F.C.CU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 7 Jornada 9 Jornada
  • MPAL.CAN BUXERES Campo
  • 14/12/19 - 09:15 Horario
  • Resultado

BENJAMI C

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE PªBARC.CINC COPES C

  • Grup 5 Jornada 9 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 14/12/19 - 10:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE LA FLORIDA, C.F.A

  • Grup C Jornada 6 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 14/12/19 - 10:00 Horario
  • Resultado

BENJAMI D

CEE.COLLBLANC-LA TORRASSA AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup D Jornada 6 Jornada
  • MPAL.PUIG I GAIRALT Campo
  • 14/12/19 - 10:00 Horario
  • Resultado

ALEVI B

ALZAMORA, C.FGU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 9 Jornada 9 Jornada
  • CEM.CAN DRAGO Campo
  • 14/12/19 - 10:30 Horario
  • Resultado

BENJAMI A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE CAN BUXERES, F.C.D

  • Grup 6 Jornada 9 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 14/12/19 - 11:00 Horario
  • Resultado

PREBENJAMI B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE C.F.SANTA EULALIA B

  • Grup B Jornada 6 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 14/12/19 - 11:00 Horario
  • Resultado

ALEVI A

VILADECANS, U.D.BU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 5 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.DE VILADECANS Campo
  • 14/12/19 - 11:30 Horario
  • Resultado

ALEVI C

LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 8 Jornada 9 Jornada
  • CEM.ARISTIDES MAILLOL Campo
  • 14/12/19 - 12:30 Horario
  • Resultado

JUVENIL NACIONAL

LLAGOSTERA, U.E.AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 7 Jornada 15 Jornada
  • MPAL.DE LLAGOSTERA Campo
  • 14/12/19 - 12:30 Horario
  • Resultado

CADET B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE ESCOLA PIA SARRIA, S.E.A

  • Grup 17 Jornada 9 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 14/12/19 - 12:30 Horario
  • Resultado

JUVENIL B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE ATLETIC LA PALMA A.E.B

  • Grup 19 Jornada 9 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 14/12/19 - 14:30 Horario
  • Resultado

CADET A

MARTINENC, F.C.EU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 18 Jornada 9 Jornada
  • CEM.GUINARDÓ Campo
  • 14/12/19 - 16:30 Horario
  • Resultado

AMATEUR A

CAN BUXERES, F.C.AU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup 3 Jornada 14 Jornada
  • MPAL.CAN BUXERES Campo
  • 14/12/19 - 18:00 Horario
  • Resultado

VETERANS A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE V.SINGUERLIN

  • Grup D2 Jornada 13 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 15/12/19 - 08:00 Horario
  • Resultado

VETERANS B

V.MONTCADAU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • Grup D3 Jornada 13 Jornada
  • LA FERRERIA Campo
  • 15/12/19 - 08:00 Horario
  • Resultado

INFANTIL A

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE SANTS, U.E.B

  • Grup 2 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 15/12/19 - 10:15 Horario
  • Resultado

INFANTIL B

MARIANAO POBLET, U.D.CU.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE

  • AMISTÓS Jornada
  • MPAL.MARIANAO Campo
  • 15/12/19 - 11:30 Horario
  • Resultado

AMATEUR B

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE PEREGRINOS, F.C.A

  • Grup 17 Jornada 10 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 15/12/19 - 12:15 Horario
  • Resultado

AMATEUR FEMENI

U.D.UNIFICACIÓN BELLVITGE PªBARC.SANT VICENÇ HORTS A

  • Grup 2 Jornada 9 Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 15/12/19 - 14:15 Horario
  • Resultado

TECNIFICACIO

  • Jornada
  • MPAL.FEIXA LLARGA Campo
  • 15/12/19 - 16:00 Horario
  • Resultado